Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maxík

20. 7. 2008

S Maxíkem je naší prioritou hlavně agility, ve kterém sice nevynikáme, ale není to nejhorší. Maxík zvládimg_6949rozkos.jpgne i těžké parkury, bohužel kvůli jeho ne příliš rychlému běhu se  málo umisťujeme. Jediné co nás většinou zachrání jsou čisté běhy, i když i Maxík má své dny, kdy je sem tam nějaký úlet:D. Jsme v kategorii MA3

 

 

 

 

s_29.jpg

Samozřejmostí je poslušnost, kde nemáme žádnou zkoušku a ani nevím jestli s ním kvůli jeho povaze nějakou dělat budu.

Dogdancing Maxe moc nebere a tak jsme se naučili pár triků jen tak pro radost. Nedávno jsem s ním začala cvičit na klikr, na který se Maxíkův přístup ke cvičení úplně změnil, Maxík nabízí všechny možné cviky. Novinkou u nás je to, že se maxík umí naskládat do misky. Umí: otočky kolem své vlastní osy na obě strany, chůze po zadních, podávání pacek na ruce, mrtvolu, slalom mezi nohama, osmičku, výskoky do vzduchu, přeskakování nohou a mě.

Coursing Maxíka nadchnul, jediné co ho vyrušilo, bylo Kokyho vytrvalé štěkání. Doma jsem si vyrobila střapec, když ho ségra tahala, Koky se rozeběhl, ale vrátil se ke mě, ale Maxík za tím běžel a do střapce se zakousl a zjistila jsem, že ho hrozně baví střapec roztrhal na kousky :o).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář